İlan Paket Fiyatları

Küçük ve orta ölçekli işletmerimizin sunduğu hizmet çeşitliliklerini ve ürünlerini tanıtabileceği bu portalda firmanızın yükselişine hazır olun. Şimdi işletmenize en uygun paket seçeneğini belirleyerek bu platformda yerinizi alın.

Hizmet/Satış Sözleşmesi

Firmanıza (kurum/kuruluş) yönelik belirlediğiniz paket doğrultusunda www.goldsektor.com alan adında firma bilgileriniz, sunduğunuz hizmet ve ürünleriniz yayınlanacaktır. Buna ek olarak belirlenen firmanıza özgü anahtar kelimeler ile firmanızın hedef müşteri kitleniz tarafından bulunurluğu ziyaret oranınıza göre yükselecektir. Hizmetimizden 1 yıl 8,3 TL/12 Ay faydalanacaksınız. Hizmet süresi 12 ay bittikten sonra hizmet sona erecektir. Otomatik yenilenmez. Ödeme güvenlik kriterleri gereği Turk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatör hatlarınızın “mobil ödeme” alt yapısı ile yapılmaktadır. Dönem sonu faturanızda hizmet bedelini kalem detayı olarak görüntüleyebileceksiniz. Paket belirleyip “Devam Et” butonuna bastıktan sonra telefonunuza gelecek SMS’e “EVET” yazıp cevaplayarak işleminizi tamamlamış olacaksınız. 7 Ekim 2016 tarihinden itibaren Turkcell mobil ödeme işlemlerinden aldığı 50 kuruş tutarındaki SMS ücretini kaldırmıştır. Vodafone operatörü için 49 Kuruş Türk Telekom operatörü için ise 50 kuruş üzerinden ücretlendirilmektedir.

Goldsektor Kampanya

Şimdi firmasını ekleyen tüm işletmeler kampanya sürecinde "ÜCRETSİZ İLAN EKLEME" fırsatı yakalıyor. Ayrıca şuan yayımda olan tüm paket fiyatları kampanya dahilindedir. KAMPANYA BİTİMİNE KALAN SÜRE AŞAĞIDADIR, acele ediniz...

Tarayıcınız HTML5 canvas etiketlerini desteklemiyor.

0

GÜN

Tarayıcınız HTML5 canvas etiketlerini desteklemiyor.

0

SAAT

Tarayıcınız HTML5 canvas etiketlerini desteklemiyor.

0

DAKIKA

Tarayıcınız HTML5 canvas etiketlerini desteklemiyor.

0

SANIYE

Goldsektor.com dan KOBİ’lere Bir Mesaj;

Unutmayın ki Ajansımız;

  • Kısa Vadede İyileştirme
  • Orta Vadede Faydalı Sonuç Bekleme
  • Ve Birlikteliğimizin İse Uzun Vadede Devam Etmesi Prensibi İle Çalışmaktadır. 

KAYIT OL VE FİRMA EKLE

Başlangıç

Firmanızı Önce Google İle Tanıştırın
₺30
PAKET İÇERİĞİ
Firma Kaydı
Kullanım Süresi 1 Ay
 
 
 
 

TANITIM

Firmanı ve Sektörel Faaliyetlerini Belirtir
₺70
PAKET İÇERİĞİ
Firma Kaydı
Firma Resimleri
Firma Anahtar Kelimeler
Kullanım Süresi 2 Ay