Yaşar Usta Mangal Evi, Siz değerli müşterilerimize kalitenin ve lezzetin tadını 1979 dan beri aynı kalite ve hizmet anlayışı İle sizlere sunmaktadır. Her gecen gün hizmet ve kalitenin en iyisini vermekteyiz. Aynı zamanda özel günler için geniş salonumuz ve otopark alanı ile sizleri ağırlamaktayız.

Yaşar Usta Mangal Evi

Yaşar Usta Mangal Evi uzun yıllardır Amasya’da müşterilerine profesyonel çalışanları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Kullanılan tüm ürünler birinci sınıf kalitede taze olup aynı zamanda da tüm gıda sertifika programlarına uygun durumdadır.
Müşteri memnuniyetine yönelik gelen tüm talepleri değerlendiren Yaşar Usta Mangal Evinde her zaman için müşteri memnuniyeti birinci sırada gelmektedir.

Yaşar Usta Mangal Evinde aradığınız tüm mangal ve ızgara çeşitlerini damak tadınıza uygun hazırlayarak sizlere sunacağımız servis ve ikramlarımız ile güzel bir yemek hizmeti sunmaktayız.

yaşar usta mangal evi,yaşar usta mangal evi amasya,yaşar usta mangal evi amasya merzifon,yaşar usta mangal evi merzifon,amasya da nerede mangal yenir,amasya merzifonda nerede mangal yenir,merzifon yolu üzerindeki restaurantlar,merzifon yolunda ocakbaşı,merzifonda en hijyenik ocakbaşı,Merzifon’da Mangal Restaurant Hizmeti,merzifonda güvenilir restaurantlar,merzifonda nerede mangal yenir,merzifonda güvenilir ızgara yemekleri,yaşar usta mangal evi sipariş,

Kapat

İlan Sahibi:Cemal Çolak

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

09:00 - 19:00