Sivas Köşk Taksi Durağı Sivas Merkez’de müşterilerine 2004 yılından beri güvenilir ve kaliteli taksi hizmeti ile müşterilerinin 7/24 hizmetindedir. Sivas Köşk Taksi Durağı tüm ulaşım hizmetlerinde en başta müşteri güvenliklerini ilk planda tutmaktadır. Tüm araçlarımızın bakımları servis bakımlı olup aynı zamanda da müşterilerimize konforlu bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bizlere ww.taksivar.com adresinden de ulaşabilirisiniz. Hizmet yelpazelerimiz arasında mevcut tırımız ile nakliye hizmetimiz de bulunmaktadır.

Sivas Köşk Taksi Durağı

Sivas Köşk Taksi Durağında bulunan tüm şoförlerimiz alanında profesyonel olup, 4 mevsim 7/24 tüm hava koşullarında müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda taksilerimizde ekstra yolcu koltuğu sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.

sivas taksi,sivasta ticari taksi,sivasta 7/24 taksi hizmeti,sivasta nuri demirdağ havaalanı taksi,Sivas’ta En Güvenilir En Hızlı Taksi,Sivas Köşk Taksi Durağı şehirler arası taşıma,Sivas’ta şehir içi taşımacılık,Sivas’ta şehirler arası taşımacılık,Sivas’ta şehir içi yakın mesafe taşıma,Sivasta 7/24 taksi hizmeti,Sivas’ta acil taksi hizmeti

Kapat

İlan Sahibi: Hamit Gümüşsoy

Çalışma Saatleri

Pazartesi

24 Saat

Salı

24 Saat

Çarşamba

24 Saat

Peşembe

24 Saat

Cuma

24 Saat

Cumartesi

24 Saat

Pazar

24 Saat