Seval Kasap Antalya Muratpaşa’da siz değerli müşterilerimize uzun yıllar et ve et ürünleri konusunda güvenilir kaliteli ve garantili hizmet sunmaktadır.

Seval Kasap

Tüm ürünlerimiz islami şartlar altında kesilmiştir. Helal kesim olarak sizlere tüm ürünlerimizi sunmaktayız. Seval kesimde küçük baş tüm et çeşitlerinden büyük baş tüm et çeşitlerine kadar zengin ürün seçeneği ile tezgahlarımızı süslemektedir. Müşterilerimizin tercihine göre istedikleri et ve ya kemik çeşitlerini mangala hazır olacak şekilde kesilebilir. Yine müşteri tercihine göre mangallık baharatlar ile de hizmet yelpazemizde çeşitlilikler bulunmaktadır.

Açık Adres Tarifimiz: Güzeloba Mahallesi Havaalanı Caddesi Atçı İş Merkezi No: 22/A ANTALYA MURATPAŞA

seval kasap,seval kasap antalya,seval kasap muratpaşa,seval kasap antalya muratpaşa,antalyada helal kesim et,muratpaşada islami şartta kesim,antalyada güvenilir kasap,muratpaşada güvenilir kasap,antalya muratpaşada kasap,antalya muratpaşada güvenilir kasap,antalyada küşükbaş et ürünleri,antalyada büyükbaş et ürünleri,antalyada mangallık et siparişi,antalyada sertifikalı kasap,antalyada en iyi kasap,muratpaşada en iyi kasap,Antalya’da Güvenilir Kasap,Antalya Muratpaşa’da Helal Kesim Kasap,antalyada et ve et ürünler,antalyada güvenilir et ve et ürünleri,muratpaşada et ve et ürünleri,antalya muratpaşada et ve et ürünleri,antalya muratpaşada güvenilir et ve et ürünleri

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

09:00 - 19:00