Sağlamlar Oto Kurtarma Afyonkarahisar Emirdağ ilçesinde tüm müşterilerine 4 Mevsim 7/24 kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.Sağlamlar Oto Kurtarma 2010 yılından günümüze kadar tüm araçların kurtarımı ve vinç ile nakliye alanında kurumsal hizmetleri ile güvenilir çalışmalar yapmaktadır. Vinçlerimizde bulunan modern teknolojiler ile her durumda kusursuz bir araç kurtarma taşıma hizmetinde Sağlamlar Oto Kurtarma Afyonkarahisar’da ilk akla gelmektedir.

Sağlamlar Oto Kurtarma

Sağlamlar Oto Kurtarma ile iller arası araç taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Araçlarınızı bulunduğunuz her bölgeden kapsamlı kasko güvencesi ile taşıma kurtarma işlemleri yapılmaktadır. Sağlamlar Oto Kurtarma ile yolda kalma korkunuz olmadan siz ve sevdikleriniz ile Sağlamlar Oto Kurtarma güvencesi ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Afyonkarahisar, Emirdağ, Kemerkaya,Bolvadin, Bayat, Sivrihisar, Çifteler, Gömü, İsçehisar, Çay Sağlamlar Oto Kurtarmanın hizmet alanları içerisinde yer almaktadır.

Sağlamlar Oto Kurtarma,Sağlamlar Oto Kurtarma afyon,Sağlamlar Oto Kurtarma afyonkarahisar,Sağlamlar Oto Kurtarma emirdağ,Sağlamlar Oto Kurtarma afyon emirdağ,Afyonda Güvenilir Oto Kurtarma,emirdağda güvenilir oto kurtarma,afyon bölgesinde oto kurtarıcılar,afyonda oto çekiciler,afyonda oto vinç hizmeti,afyonda en uygun oto kurtarıcıları,emirdağda en kaliteli oto kurtarıcı,emirdağda vinç hizmeti verenler

Kapat

İlan Sahibi: Aydın Sağlam

Çalışma Saatleri

Pazartesi

24 Saat

Salı

24 Saat

Çarşamba

24 Saat

Peşembe

24 Saat

Cuma

24 Saat

Cumartesi

24 Saat

Pazar

24 Saat

4 Mevsim 7/24 Hizmetimiz vardır.

iletişim