Pırlanta Halı Yıkama Tokat Merkez’de müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmetini sunarak her zaman müşteir memnuniyetine önem vermiştir.

Pırlanta Halı Yıkama

Pırlanta Halı Yıkama kurucusu olarak sektörde çok uzun yıllar faaliyet gösteren alanlarda tüm hizmet vererek her zaman kaliteli işler çıkarttık. Bulunduğunuz bölgedeki her çeşit halınızı istediğiniz gün ve saatte alarak müşterilerin talep ettikleri zamanda da halılarınızı teslim etmekteyiz.

Müşterilerimize uygun hizmet politikaları ile halılarınızın metre karesini 2,5 TL ye yıkamaktayız.

Açık adres Tarifimiz: Yeniyurt mahallesi adaçim beton sanayi yanı 5683 sok n 6/a Tokat Merkez

Pırlanta Halı Yıkama,Pırlanta Halı Yıkama fabrikası,Pırlanta Halı Yıkama toka,Pırlanta Halı Yıkama fabrikası tokat,Pırlanta Halı Yıkama tokat merkez,Pırlanta Halı Yıkama fabrikası tokat merkez,tokatta güvenilir halı yıkama,tokat merkezde güvenilir halı yıkama,tokatta güvenilir koltuk yıkama,tokatta güvenilir stor perde yıkama,tokattaki güvenilir halı yıkamacılar,tokatta halı kilim yıkama,Tokatta Güvenilir Halı Yıkama,tokatta en uygun halı yıkamacılar,Tokatta Güvenilir Halı Yıkama Fabrikası,tokat merkezde nerede halı yıkanır,tokatta stor perde yıkayanlar,tokatta halı yıkamacılar

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

Off