Mevlana Etli Ekmek Kuzu Tandır Salonu Kırıkkale uzun yıllardır elde ettiği bilgi tecrübe  deneyimleri ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Mevlana Etli Ekmek Kuzu Tandır Salonu

Tüm Kırıkkale halkının ev ve iş yerlerine sipariş söyleyebileceği dumanı üzerinde pidelerimiz ile müşterilerimizin taleplerini en güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamaktayız.

Kırıkkale’de en iyi tandır tadlarını, damak tadınıza en uygun etli ekmek gibi ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunumlarımızda vazgeçilmezimiz olan müşteri memnuniyetidir. Tüm siparişler zamanında alınarak müşterilerimizin istediği zamanda istedikleri şekilde takdim edilmektedir. Tüm Kırıkkale vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermekteyiz. Bunun için tüm çalışanlarımız alanında profesyonel olup güler yüzlü ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Mevlana Etli Ekmek Kuzu Tandır Salonu’nunda kullanılan ürünlerin tamamı birinci sınıf kalitededir. Aynı zamanda daürünlerin hazırlandığı mutfağımız ise tüm gıda işletmeciliği standartlarına uygundur. Bu neden ile müşterilerimize temiz bir hizmet sunmaktayız.

mevlana etli ekmek kuzu tandır salonu,mevlana etli ekmek kuzu tandır salonu kırıkkale,kırıkkaledeki pideciler,kırıkkaledeki en iyi pide ustası,kırıkkaledeki güvenilir pide ustaları,kırıkkalede düğünlere pide,kırıkkalede etli pide nerede yenir,kırıkkalede nerede tandır yenir,kırıkkalede en güvenilir pide ustası,kırıkkalede en kaliteli tandır,kırıkkaledeli pide ve tandır salonları,mevlana etli ekmek,mevlana pide merkez,mevlana pide kırıkkale,kırıkkaledeki pide ve tandır salonları

Kapat

İlan Sahibi: İbrahim Demir

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

09:00 - 19:00