Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama olarak Trabzon Ortahisar’da müşterilerine uzun yıllar hizmet güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama

Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama fabrikasında müşterimizin talebine göre tüm halıları talep edildiği zaman evlerinden teslim alınır. Müşteri Talebine göre de talep ettiği zaman diliminde halıları evlerine itina ile teslim edilmektedir. Aynı zamanda müşterilerimize kuru temizleme hizmetide sunmaktayız.

Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama,Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama trabzon,Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama ortahisar,Mega Star Kuru Temizleme ve Halı Yıkama trabzon ortahisar,trabzonda güvenilir halı yıkama,trabzonda en uygun halı yıkama,trabzonda halı yıkama nerede,ortahisarda nerede halı yıkanır,ortahisarda en uygun kuru temizleme,trabzonda kuru temizleme,trabzonda güvenilir kuru temizleme,trabzonda nerede halı yıkanır,trabzon ortahisardaki kuru temizlemeciler,trabzondaki kuru temizlemeciler,Trabzon’da Güvenilir Halı Yıkama

Kapat

İlan Sahibi: Volkan Kurt

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

Off