Kars Ayaz Restaurant, uzun yıllardır Kars halkına en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için çalışmalarına ara vermeden devam ettirmektedir.

Kars Ayaz Restaurant

Tüm davetlerinizde organizasyonlarınızda sizlere en hijyenik ortamda yemek hizmeti veren işletmemizde profesyonel çalışanlarımız ile müşteri memnuniyeti birinci planda yer almaktadır. Kars Ayaz Restaurant 2016 Haziran ayında açılmış olup sektörde güvenilir bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Hizmet prensiplerimizden ilki güvenilir olmak bununla birlikte müşteri memnuniyetini kazanıyor olmaktır. Her zaman en çok tercih edilen Kars halkının damak tadına özgü ürünlerimizi bulabileceksiniz. Sektörde ilk olmak değil kalıcı olmak hizmet anlayışı ile hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyor olacağız.

Karstaki Ayaz Restaurantlar

Karsta Atatürk caddesinde bulunan restaurantımızda tüm davetlerinizde ve organizasyonlarınızda sizlere özel alanımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm zamanların Kars’ta ki damak tadlarını bulabileceğiniz restaurantımız 4 mevsim hizmet vermektedir.

kars ayaz restaurant,karsta nerede yemek yenir,karsta yemek davetleri,karsta en güvenilir restaurantlar,kars ayaz restaurant iletişim bilgileri,kars ayaz restaurant,karsta en güvenilir yemek nerede yenir,karsta güvenilir restaurantlar,karsta en güvenilir yemek yenecek yer,karsta nerede yemek yenir,karsta yemek siparişi,karsta evlere yemek siparişi,karsta iş yerine yemek siparişi,karsta güvenilir restaurant,karstaki güvenilir restaurantlar,karstaki restaurant,karstaki restaurantlar,karstaki restaurant bilgileri,karsta uygun restaurant,karsta nerede yemek yenir,kars damak tadı,kars güvenilir restaurant,kars restaurantları,kars restaurant bilgileri,karsta en güvenilir restaurant,karstaki restaurant hizmeti

Kapat

İlan Sahibi: Mehmet Bayşu

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

09:00 - 19:00

Adres

Adresimiz:

Kars Merkez Yusuf paşa mah. Atatürk cad. no 74

GPS:

40.6049117, 43.0971927

E-posta:

-

Web:

-