Fettah Taksi Durağı Düzce Merkezde müşterilerini ulaşım konusunda uzun yıllar güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Şehir içi kısa mesafe şehirler arası taksi hizmeti gibi tüm seçeneklerde en uygun ücret tarifeleri ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Fettah Taksi Durağı

Fettah Taksi Durağı dört mevsim 7/24 tüm hava koşullarında müşterilerine en güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Tüm şoförlerimiz alanında uzman, aynı zamanda da konforlu bir hizmet sunarak müşterilerimizin ulaşım hizmetlerinde faaliyet göstermekteyiz. Tüm araçlarımızın  güvenlikleri gereği tamamı servis bakımlıdır. Aynı zamanda yolcu koltuğu sigortalı olarak ta müşterilerimiz güven altına alınmaktadır.

fettah taksi durağı,fettah taksi durağı düzce,fettah taksi durağı düzce merkez,Düzcede Güvenilir Taksi Hizmeti,Düzcede Güvenilir Taksi,düzcede 7/24 taksi,düzcede 7/24 acil taksi,düzce merkezde acil taksi,düzce merkezde şehir içi taksi,düzce merkezde şehirler arası taksi,düzcede kaliteli taksi hizmeti,düzcede güvenilir taksiciler,düzce nusrettin mahallesi taksicileri,Düzce Merkezde Güvenilir Taksi Hizmeti,fettah taksi çalışma saatleri

Çalışma Saatleri

Pazartesi

24 Saat

Salı

24 Saat

Çarşamba

24 Saat

Peşembe

24 Saat

Cuma

24 Saat

Cumartesi

24 Saat

Pazar

24 Saat

4 Mevsim 7/24 Tüm hava koşullarında güvenilir hizmetimiz bulunmaktadır.