Baran Halı Yıkama Diyarbakır Kayapınar’da müşterilerine sektörde geçirdiğimiz yılların bizde kazandırdığı tecrübe ile güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Baran Halı Yıkama

Firma olarak her çeşit halılara asla zarar vermeden itine ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız tüm ürünlerimiz her zaman birinci seviye kalitede olup güvenilir bir şekilde halılar teslim edilmektedir. Müşteri talebine göre halıları müşterimizin evinden talep ettiği saatte alıp, işlem yoğunluğuna göre yine talep edilen zamanda teslim edilmektedir.

Müşteri talebine göre yerinde halı koltuk yıkama hizmetimizde mevcuttur. Tüm talepler en hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek hizmet verilmektedir.

Açık Adres Tarifimiz: Huzurevleri Mah. Tekel Cad. 33 Ramanket Sit. B Blok Diclekent, Kayapınar, Diyarbakır

baran halı yıkama,baran halı yıkama fabrikası,baran halı yıkama diyarbakır,baran halı yıkama fabrikası diyarbakır,diyarbakırda güvenilir halı yıkama,diyarbakırda güvenilir halı yıkama fabrikası,diyarbakır kayapınarda güvenilir halı yıkama,diyarbakır diclekentte güvenilir halı yıkama,diyarbakırda güvenilir halı koltuk yıkama,diyarbakırdaki halı yıkama firmaları,Diyarbakırda Güvenilir Halı Yıkama

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

Off