Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi Durağında Elazığ Merkezde müşterilerine yıllardır güvenilir ve konforlu bir taksi hizmeti sunmaktadır.

Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi

Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Takside bulunan tüm araçlarımız müşteri güvenliği gereği servis bakımlıdır. Yolcu taleplerine göre müşterilerimiz yolcu koltuğu sigortalı taşıma ile de güvence altına alınmıştır. Taksilerimizde aynı zamanda müşterilerimizin konforu gereği araç içi şarj aleti aynı zamanda günlük gazete hizmetinden de müşterilerimiz faydalanmaktadır.

Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi Durağında tüm ulaştırmaya yönelik sertifika ve gerekli izin ve lisans süreci tamamlanmaktadır. Müşteri Talebine göre 7/24 acil taksi hizmeti konusunda kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz gerek şehir içi taksi hizmeti gerek şehir içi kısa mesafe taksi hizmeti ya da şehirler arası taksi hizmeti talepleri de karşılanmaktadır. Hizmet saatlerimizde bir sınır ve limit bulunmamaktadır. Her zaman için müşteri güvenilirliği ve talebinin güvenli bir şekilde karşılanması önceliğimizdir.

Ticari taksi çalıştırma ruhsatı gerekliliğinden dolayı tüm resmi izinler ve kriterler yerine getirilerek  tüm Elazığ halkının hizmetindeyiz. Taksi durağımızın hizmet ilkesi gereği tüm müşterilerimizi en sevdiklerini en kısa sürede ve de en güvenilir şekilde iletmektir. Bu ilke gereği durağımızda bulunan tüm şoförlerimiz üzerine düşen gerekli tecrübe ve sorumlulukları ilk ethapta yerine getirmektedir.

Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi,Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi elazığ,elazığda daksi durakları,elazığda taksi durağı bilgileri,elazığda güvenilir bahçelievler taksi,çaydaçıra kavşağı taksi durağı,elazığ cumhuriyet mahallesi taksi durağı,Elazığda en çok tercih edilen taksi,elazığda en konforlu taksi hizmeti,elazığda en güvenilir taksiciler,Elazığ’da Taksi Hizmeti,elazığ Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi,elazığ Bahçeli Evler Cumhuriyet Mahallesi Taksi durağı,cumhuriyet mahallesi bahçeli evler taksi durağı,cumhuriyet mahallesi bahçeli evler taksi durağı elazığ,elazığ cumhuriyet mahallesi bahçeli evler taksi durağı,elazığ cumhuriyet mahallesinde güvenilir taksi,elazığ cumhuriyet mahallesinde güvenilir taksi hizmeti,bahçelievler cumhuriyet mahallesi taksi hizmeti

Kapat

İlan Sahibi: Gökhan Ebiloğlu

Çalışma Saatleri

Pazartesi

24 Saat

Salı

24 Saat

Çarşamba

24 Saat

Peşembe

24 Saat

Cuma

24 Saat

Cumartesi

24 Saat

Pazar

24 Saat