Adem Kuru Temizleme Diyarbakır Kayapınar’da müşterilerine elde ettiği bilgi tecrübe ve deneyimler ile güvenilir hizmet bir sunmaktadır. Tüm elbiselerinizin eşyalarınızın kuru temizleme konusunda garantili hizmetimiz ile her zaman müşteri memnuniyetini birinci seviyede taşımaktayız.

Adem Kuru Temizleme

Adem Kuru Temizleme uygun ücret politikası ile müşteri devamlılığı sağlanmaktadır. Kullandığımız tüm ürünler garantili güvenilir ürünler olup tüm makinamız birinci sınıf güvenilir makinalardır.

Ayrıca kuru temizleme firmamızda yorgan perde battaniye stor perde yıkama gibi aklınıza gelecek tüm kuru temizleme ürünlerine dair hizmetimiz bulunmaktadır.

adem kuru temizleme,adem kuru temizleme diyarbakır,adem kuru temizleme kayapınar,adem kuru temizleme diyarbakır kayapınar,diyarbakırda kuru temizleme,diyarbakırda en uygun kuru temizleme,diyarbakırda en güvenilir kuru temizleme,diyarbakırda güvenilir kuru temizleme,diyarbakırda elbise temizliği,kuru temizleme diyarbakır,diyarbakırda perde temizliği,diyarbakırda stor perde temizliği,diyarbakırda yorgan temizliği,diyarbakırda kuru temizleme bilgileri,Diyarbakır’da Güvenilir Kuru Temizleme,diyarbakırda adem kuru temizleme

Kapat

İlan Sahibi: Mekail Yavuz

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 19:00

Salı

09:00 - 19:00

Çarşamba

09:00 - 19:00

Peşembe

09:00 - 19:00

Cuma

09:00 - 19:00

Cumartesi

09:00 - 19:00

Pazar

Off